Willa „Pod Lasem” malowniczo
wkomponowuje się w otoczenie
sosnowego lasu, znajdując się
zaledwie około 950 metrów od
brzegu morza.

To doskonałe miejsce do aktywnego jak również leniwego rodzinnego wypoczynku nad morzem – dla rodziców z dziećmi, seniorów, osób planujących wypoczynek ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi.

Naszym atutem jest położenie.

Willa leży z dala od gwaru centrum Jastrzębiej Góry

Willa pod Lasem znajduje się na terenie 20-hektarowej rodzinnej posiadłości niedaleko nadmorskiego klifu z dostępem do rzeki Czarnej Wody. Posiadłość obejmuje także 7 hektarów sosnowego lasu z rezerwatem oraz siedliskiem lęgowym rzadkich ptaków.

„Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą łatwością jak z własnej”

Nasza rodzina jest tutaj od czterech pokoleń. Bliskość morza i wplatająca się w nasze gospodarstwo przyroda / las, łąki, uprawne pola, rzeka/ a także możliwość przebywania na co dzień ze zwierzętami sprawiły, że mieliśmy ogromne pragnienie podzielenia się z tym z innymi. Gości przyjeżdżających do nas traktujemy jak rodzinę. Szczególnie bliskie są nam dzieci / sami mamy dwójkę wnuków /. Dlatego nasza oferta w dużej mierze skierowana jest dla Rodzin z dziećmi.

Katarzyna i Stanisław Wróblewscy

Właściciele
Od 29 lat prowadzimy Willę Pod Lasem, która czeka na Gości przez cały rok. Wszyscy szukający relaksu w miłej atmosferze powinni Nas odwiedzić. Wyróżnikiem Willi jest jej wyśmienita kuchnia. Przygotowujemy potrawy z naturalnych składników zgodnie z rodzinnymi recepturami. Sami dbamy o jakoś produktów wykorzystywanych w naszej kuchni.

Zależy nam na tym, aby każdy z naszych gości był w pełni zadowolony z pobytu w Willi Pod Lasem. Wyróżniają nas nie tylko komfortowo urządzone pokoje, ale również wyśmienita kuchnia domowa i wiele innych atrakcji – nawet deszczowy dzień nie oznacza u nas nudy!